Ze strony Urzędu Gminy w Gąsawie osobą odpowiedzialną za pierwszy kontakt z potencjalnym inwestorem jest Wójt Gminy Gąsawa, Błażej Łabędzki.

Kontakt:

Urząd Gminy w Gąsawie ul. Żnińska 8 88-410 Gąsawa

tel. (+ 48 52) 303 62 10, fax (+ 48 52) 303 62 20

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gmina Wiejska Gąsawa dysponuje szerokim katalogiem propozycji lokalizacyjnych dla przedsiębiorców z różnych branż. Wśród ofert inwestycyjnych znajdują się tereny przeznaczone pod obiekty rekreacji i sportu, budownictwo mieszkaniowe, obiekty handlowe, usługi i produkcję. Część z nich położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie jezior, co wpływa na atrakcyjność ich położenia inne z kolei znajdują się w pobliżu trasy krajowej nr 5 dzięki czemu istnieje dogodny dojazd dla samochodów ciężarowych. Z uwagi na turystyczny charakter okolic najbardziej leżą nam sercu wszelkie inwestycje z branży turystycznej i okołoturystycznej (hotele, motele, restauracje, przystań dla jachtów i in.). Tereny przemysłowe w Gminie Gąsawa zlokalizowane są głównie na ulicy Trzemeszeńskiej w Gąsawie. To tam zlokalizowane są największe zakłady produkcyjne oraz szereg działek pod działalność przemysłową stanowiących podstawę oferty inwestycyjnej Gminy Gąsawa. Dodatkowo na terenie całego miasta znajduje się wiele działek przeznaczonych na działalność usługową oraz mieszkalnictwo.