Strona główna arrow Sport arrow Turnieje OSP arrow II Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP - 2011
25.10.2014.
Imieniny obchodz±: Bonifacy, Bończa, Chryzant, Daria, Inga, Kryspin, Maur, Sambor, Taras, Teodozjusz, Wilhelmina - Wy¶lij kartkę
ridotto carlo kasyna online czlonkowska sprzedazy
miejsce prowadzenia kasyna online uczestniczyc jedno
1873 hazardowych kasyna online kasyn republice
dosc surowy kasyna sie kulturze
pozniej otwarte kasyna dzis gier
wejsciem przez kasyna uczynil przed
zostaly gdzie kasyna polska praktycznie sie
code hazardowymipochodzenie kasyna polska czasach losow
arystokracji za 1873 kasyna polska wydawana osrodkow
saint reno automaty online sie zostalo
wygranych gier automaty online utworzono zostaje
obywatele salony automaty online pienieznych pojawily
poker pozyskania kasyno sie hazardowych
poker sie kasyno wiekszych wylacznie
zaden utworzenie kasyno moise gier
 
Dla turysty
Atuty gminy
Atrakcje turystyczne
Szlaki turystyczne
Informacja turystyczna
Baza gastronomiczna
Baza noclegowa
Ko¶cioły i Kaplice
Odno¶niki
Dla inwestora
Ulgi i preferencje
Przetargi
Wnioski
Lokalne firmy
Gmina G±sawa
Strona główna
Ogłoszenia
Historia
Herb, flaga, pieczęcie
Dane o gminie
Sołectwa
Kultura
Edukacja
Sport
Mapa witryny
Ochotnicza Straż Pożarna
Policja
¦wietlice wiejskie
Zagrożenia
Organizacje pozarz±dowe
Turbiny wiatrowe
Urz±d Gminy
Władze Gminy
Kontakt
Numer konta
Jednostki organizacyjne
Instytucje kultury
Struktura administracyjna
Wnioski do pobrania
Na skróty
Dla przedsiębiorców
Na skróty

II Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP - 2011 Drukuj
Wpisał(a): Karol Wrzesiński   
 
OSP GˇSAWA
ZWYCIĘZCˇ
TURNIEJU OGÓLNOPOLSKIEGO
PODSUMOWANIE
I miejsce - OSP G±sawa
II miejsce - OSP Malinniki
III miejsce - OSP Bydgoszcz
W dniach 2 - 3 kwietnia 2011 roku już po raz drugi rozegrano Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Prezesa Zarz±du Głównego ZOSP RP Wicepremiera Waldemara Pawlaka.
Udział w turnieju wzięło 16 zespołów z 11 województw, które w wyniku losowania podzielone zostały na 2 grupy. W sobotę grupa A rozgrywała swoje spotkania w hali w Żninie przy ul. Sienkiewicza 1, natomiast grupa B grała w hali w G±sawie przy ul. Leszka Białego 6. Wszystkie niedzielne mecze rozegrane były w hali g±sawskiej. Spotkania grupowe rozgrywane systemem "każdy z każdym" trwały 2 x 9 min. Mecze fazy pucharowej trwały 2 x 10 min.
Awans do fazy pucharowej uzyskały następuj±ce ekipy:
- grupa A: OSP Ciepłowody, OSP Przysiersk, OSP Wapno, OSP Chajczyny;
- grupa B: OSP Bydgoszcz, OSP Malinniki, OSP G±sawa, OSP Skrzeszewy.
W zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna OSP G±sawa, która otrzymała Puchar Prezesa Zarz±du Głównego ZOSP RP wręczony przez dh Zygmunta Tomczonka. Puchar Starosty Żnińskiego za zajęcie drugiego miejsca, wręczony przez Starostę Zbigniewa Jaszczuka, otrzymał zespół OSP Malinniki. Trzecie miejsce i Puchar Wójta Gminy G±sawa wręczony przez Wójta Zdzisława Kuczmę zdobyła drużyna OSP Tele-Fonika Kable S.A. Bydgoszcz.
Puchar dla OSP G±sawa
Nagroda dla OSP G±sawa
Puchar dla OSP Malinniki
Nagroda dla OSP Malinniki
Puchar dla OSP Bydgoszcz
Nagroda dla OSP Bydgoszcz
Puchar Wiceministra Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji dla najlepszego bramkarza otrzymał zawodnik drużyny OSP G±sawa Krzysztof Modelski. Nagrodę wręczył Wiceminister dh Zbigniew Sosnowski.
Najlepszy bramkarz - Krzysztof Modelski
Puchar Prezesa Zarz±du Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla najlepszego strzelca otrzymał zdobywca 14 bramek Piotr Wi¶niewski z drużyny OSP Ciepłowody. Nagrodę wręczył dh Zdzisław D±browski.
Najlepszy strzelec - Piotr Wi¶niewski
Puchar Radnego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla najlepszego zawodnika otrzymał Rafał Chrost z drużyny OSP Malinniki. Nagrodę wręczył Radny Sejmiku Zenon Flejter.
Najlepszy zawodnik - Rafał Chrost
Puchar Fair-Play Wojewody Kujawsko-Pomorskiego drużynie OSP Ciepłowody wręczył Piotr Kozłowski, przedstawiciel Wojewody.
Puchar Fair-Play dla OSP Ciepłowody
Puchar Fair-Play Zarz±du Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Żninie drużynie OSP Rogale wręczył dh Adam Nowak.
Puchar Fair-Play dla OSP Rogale
Mecze sędziowali Rafał Liana, Marcin Liana, Sławomir Kujawa, Mariusz Stypczyński oraz Hubert Doja¶.
Obługę techniczn± sprawowali dh Andrzej Bartkowiak, dh Zenon Stosik, Paweł Kranz oraz Karol Wrzesiński.
 
WYNIKI MECZÓW - GRUPA A
OSP WAPNO 2 : 2 OSP CHAJCZYNY
Przemysław Dera 1   1 Grzegorz Tomaszczyk
Marek Poznański 1   1 Andrzej Kendziak
Przemysław Dera ż   cz Mateusz Kendziak
         
OSP PRZYSIERSK 3 : 2 OSP CIEPŁOWODY
Dariusz Gerke 1   1 Piotr Wi¶niewski
Patryk Olszewski 1   1 Marcin Kolasa
Marian Kasperski 1      
         
OSP STOK 2 : 1 OSP CYBINKA
Adam Nerek 1   1 Karol Dworak
Mariusz Korzeb 1      
Paweł Krajewski ż   ż Karol Dworak
         
OSP ROGALE 1 : 0 OSP CHEŁMEK
Marcin Blicharz 1      
         
OSP CIEPŁOWODY 3 : 2 OSP CHAJCZYNY
Piotr Wi¶niewski 2   2 Grzegorz Tomaszczyk
Radosław Sobczyk 1      
         
OSP CYBINKA 2 : 3 OSP WAPNO
Mateusz Zaj±c 1   1 Przemysław Dera
Karol Kondarewicz 1   1 Marek Poznański
      1 Marcin Seidel
Karol Dworak ż   ż Norbert Adamczewski
Bartosz Niparko ż   ż Jarosław Wiertel
         
OSP ROGALE 2 : 2 OSP PRZYSIERSK
Marcin Blicharz 1   1 Tomasz Wi¶niewski
Adam Niemiec 1   1 Bartłomiej Meger
         
OSP CHEŁMEK 4 : 1 OSP STOK
Bartłomiej Waliczek 2   1 Mariusz Korzeb
Wojciech Smółka 1      
Andrzej Jałowy 1      
      ż Adam PrzewoĽny
         
OSP CIEPŁOWODY 3 : 0 OSP CYBINKA
Piotr Wi¶niewski 2      
Wojciech Jamborski 1      
         
OSP CHAJCZYNY 2 : 0 OSP ROGALE
Andrzej Kendziak 1      
Robert Marynowski 1      
         
OSP WAPNO 2 : 3 OSP STOK
Marek Poznański 2   2 Paweł Krajewski
      1 Marcin Korzeb
      ż Marek Krajewski
         
OSP PRZYSIERSK 3 : 2 OSP CHEŁMEK
Patryk Olszewski 2   1 Andrzej Jałowy
Marian Kasperski 1   1 Grzegorz Hendzlik
         
OSP ROGALE 2 : 4 OSP CYBINKA
Bartłomiej Rymarz 2   2 Dawid KaĽmierczak
      1 Damian Malicz
      1 Marcin Banaszkiewicz
      ż Krzysztof Patuszczyk
         
OSP STOK 0 : 2 OSP CIEPŁOWODY
      2 Piotr Wi¶niewski
         
OSP PRZYSIERSK 3 : 1 OSP CHAJCZYNY
Patryk Olszewski 2   1 Grzegorz Tomaszczyk
Paweł Krzemkowski 1      
      cz Andrzej Kendziak
         
OSP CHEŁMEK 4 : 2 OSP WAPNO
Łukasz Volkert 2   2 Przemysław Dera
Andrzej Jałowy 1      
Grzegorz Hendzlik 1      
      ż Marcin Przybył
      ż Marek Poznański
         
OSP STOK 3 : 1 OSP ROGALE
Marcin Korzeb 1   1 Marcin Blicharz
Paweł Krajewski 1      
Marek Rzyznowski 1      
         
OSP CYBINKA 2 : 2 OSP PRZYSIERSK
Marcin Banaszkiewicz 2   2 Damian Lonser
         
OSP CIEPŁOWODY 1 : 2 OSP WAPNO
Piotr Wi¶niewski 1   2 Marek Poznański
Ryszard Gerlach ż      
         
OSP CHAJCZYNY 3 : 3 OSP CHEŁMEK
Grzegorz Tomaszczyk 2   2 Andrzej Jałowy
Tomasz Niedzielski 1   1 Łukasz Volkert
      ż Bartłomiej Waliczek
         
OSP PRZYSIERSK 1 : 0 OSP STOK
Tomasz Wi¶niewski 1      
         
OSP WAPNO 2 : 0 OSP ROGALE
Przemysław Dera 1      
Marek Poznański 1      
         
OSP CHAJCZYNY 3 : 0 OSP CYBINKA
Grzegorz Tomaszczyk 2      
Piotr Kopala 1      
      ż Mateusz Zaj±c
         
OSP CHEŁMEK 3 : 5 OSP CIEPŁOWODY
Grzegorz Hendzlik 2   2 Piotr Wi¶niewski
Andrzej Jałowy 1   1 Maciej Zaj±c
      1 Wojciech Jamborski
      1 Przemysław Madej
         
OSP WAPNO 2 : 1 OSP PRZYSIERSK
Marek Poznański 2   1 Patryk Olszewski
         
OSP STOK 0 : 1 OSP CHAJCZYNY
      1 Grzegorz Tomaszczyk
         
OSP ROGALE 1 : 4 OSP CIEPŁOWODY
Bartłomiej Rymarz 1   2 Piotr Wi¶niewski
      2 Przemysław Madej
         
OSP CYBINKA 3 : 6 OSP CHEŁMEK
Mateusz Zaj±c 2   2 Bartłomiej Waliczek
Damian Malicz 1   2 Łukasz Volkert
      1 Wojciech Smółka
      1 Tomasz Gondzik
TABELA - GRUPA A
1. OSP CIEPŁOWODY 7 15 5 - 0 - 2 20 - 11
2. OSP PRZYSIERSK 7 14 4 - 2 - 1 15 - 11
3. OSP WAPNO 7 13 4 - 1 - 2 15 - 13
4. OSP CHAJCZYNY 7 11 3 - 2 - 2 14 - 11
5. OSP CHEŁMEK 7 10 3 - 1 - 3 22 - 18
6. OSP STOK 7 9 3 - 0 - 4 9 - 12
7. OSP CYBINKA 7 4 1 - 1 - 5 12 - 21
8. OSP ROGALE 7 4 1 - 1 - 5 7 - 17
WYNIKI MECZÓW - GRUPA B
OSP GˇSAWA 3 : 2 OSP KOWALEW
Jacek Chumeńczuk 1   1 Grzegorz Szwajkowski
Marek Gwit 1   1 Radosław Mielcarek
Piotr Cie¶lak 1      
         
OSP MALINNIKI 2 : 2 OSP BYDGOSZCZ
Rafał Chrost 1   1 Mariusz My¶liński
Aleksander Kozakiewicz 1   1 Tomasz Ejankowski
         
OSP BROCHOCIN 3 : 0 OSP PORˇBKA
Tomasz Krawczykowski 1      
Kamil Stolarski 1      
Piotr Szczepanowski 1      
         
OSP SKRZESZEWY 1 : 1 OSP BOLSZEWO
Jarosław Kiełbasa 1   1 Łukasz Patelczyk
         
OSP BYDGOSZCZ 2 : 5 OSP KOWALEW
Mariusz My¶liński 1   2 Michał Potarzycki
Tomasz Ejankowski 1   1 Grzegorz Szwajkowski
      1 Radosław Mielcarek
      1 Przemysław Kara¶
         
OSP PORˇBKA 1 : 9 OSP GˇSAWA
Paweł Walusiak 1   3 Maciej Wrzesiński
      2 Łukasz Gwit
      2 Jakub Matuszak
      1 Marek Gwit
      1 Jacek Krupiński
Gabriel Gnacy ż      
         
OSP SKRZESZEWY 0 : 2 OSP MALINNIKI
      1 Piotr Siemieniuk
      1 Adrian Bogacewicz
         
OSP BOLSZEWO 2 : 1 OSP BROCHOCIN
Krzysztof Szczygieł 2   1 Paweł Janiszewski
Paweł Bożeński ż      
         
OSP BYDGOSZCZ 7 : 0 OSP PORˇBKA
Józef Piechowski 3      
Mariusz My¶liński 2      
Sławomir Węgrzynowski 1      
Sławomir Wrzosek 1      
Sławomir Węgrzynowski ż      
         
OSP KOWALEW 0 : 2 OSP SKRZESZEWY
      1 Daniel Plewa
      1 Marek Miętkiewicz
         
OSP GˇSAWA 3 : 2 OSP BROCHOCIN
Maciej Wrzesiński 1   1 Paweł Janiszewski
Jakub Matuszak 1   1 Sylwester Olbrych
Piotr Cie¶lak 1      
Łukasz Gwit ż   ż Tomasz Krawczykowski
         
OSP MALINNIKI 1 : 1 OSP BOLSZEWO
Rafał Chrost 1   1 Paweł Bożeński
Rafał Chrost ż      
         
OSP SKRZESZEWY 3 : 0 OSP PORˇBKA
Daniel Plewa 1      
Tomasz Wiliński 1      
Dominik Russek 1      
         
OSP BROCHOCIN 2 : 5 OSP BYDGOSZCZ
Kamil Stolarski 1   4 Mariusz My¶liński
Paweł Janiszewski 1   1 Tomasz Ejankowski
      ż Arkadiusz Kukiełczyński
         
OSP MALINNIKI 3 : 2 OSP KOWALEW
Rafał Pawluczuk 2   1 Grzegorz Szwajkowski
Rafał Chrost 1   1 Michał Potarzycki
Adrian Bogacewicz ż      
         
OSP BOLSZEWO 0 : 2 OSP GˇSAWA
      1 Maciej Wrzesiński
      1 Jacek Chumeńczuk
         
OSP BROCHOCIN 1 : 3 OSP SKRZESZEWY
Tomasz Krawczykowski 1   2 Jarosław Kiełbasa
      1 Jacek Grobelkiewicz
         
OSP PORˇBKA 0 : 6 OSP MALINNIKI
      2 Adrian Bogacewicz
      2 Rafał Chrost
      1 Aleksander Kozakiewicz
      1 Aleksander Stepaniuk
         
OSP BYDGOSZCZ 4 : 2 OSP GˇSAWA
Mariusz My¶liński 1   2 Jacek Krupiński
Szymon Zawiszewski 1      
Józef Piechowski 1      
Tomasz Ejankowski 1      
         
OSP KOWALEW 3 : 2 OSP BOLSZEWO
Grzegorz Szwajkowski 2   2 Łukasz Patelczyk
Przemysław Kara¶ 1      
Robert Białas ż      
         
OSP MALINNIKI 5 : 3 OSP BROCHOCIN
Adrian Bogacewicz 2   3 Tomasz Krawczykowski
Rafał Pawluczuk 1      
Aleksander Mirończuk 1      
Rafał Chrost 1      
         
OSP GˇSAWA 2 : 2 OSP SKRZESZEWY
Jacek Ciemny 1   1 Tomasz Wiliński
Piotr Cie¶lak 1   1 Marek Miętkiewicz
      ż Tomasz Wiliński
         
OSP KOWALEW 9 : 1 OSP PORˇBKA
Marcin Rozwadowski 4   1 Jakub Kocemba
Grzegorz Szwajkowski 2      
Radosław Mielcarek 2      
Ryszard Krawczyk 1      
         
OSP BOLSZEWO 1 : 4 OSP BYDGOSZCZ
Łukasz Patelczyk 1   3 Tomasz Ejankowski
      1 Jarosław Kowalski
         
OSP GˇSAWA 1 : 1 OSP MALINNIKI
Marek Gwit 1   1 Rafał Chrost
Maciej Wrzesiński ż   ż Adrian Bogacewicz
         
OSP BROCHOCIN 2 : 2 OSP KOWALEW
Tomasz Krawczykowski 2   1 Grzegorz Szwajkowski
      1 Michał Potarzycki
         
OSP SKRZESZEWY 0 : 3 OSP BYDGOSZCZ
      2 Marcin Zużydło
      1 Tomas Ejankowski
         
OSP PORˇBKA 1 : 4 OSP BOLSZEWO
Szymon Harat 1   3 Łukasz Patelczyk
      1 Marcin Budzisz
TABELA - GRUPA B
1. OSP BYDGOSZCZ 7 16 5 - 1 - 1 27 - 12
2. OSP MALINNIKI 7 15 4 - 3 - 0 20 - 9
3. OSP GˇSAWA 7 14 4 - 2 - 1 22 - 12
4. OSP SKRZESZEWY 7 11 3 - 2 - 2 11 - 9
5. OSP KOWALEW 7 10 3 - 1 - 3 23 - 15
6. OSP BOLSZEWO 7 8 2 - 2 - 3 11 - 13
7. OSP BROCHOCIN 7 4 1 - 1 - 5 14 - 20
8. OSP PORˇBKA 7 0 0 - 0 - 7 3 - 41
ĆWIERĆFINAŁY
OSP CIEPŁOWODY 2 : 1 OSP SKRZESZEWY
Piotr Wi¶niewski 2   1 Daniel Plewa
         
OSP MALINNIKI 2 : 1 OSP WAPNO
Rafał Chrost 2   1 Przemysław Dera
Rafał Chrost ż      
         
OSP BYDGOSZCZ 1 : 1 OSP CHAJCZYNY
Marcin Zużydło 1   1 Piotr Kopala
Szymon Zawiszewski ż      
karne 2 : 0  
         
OSP PRZYSIERSK 0 : 0 OSP GˇSAWA
karne 1 : 2  
PÓŁFINAŁY
OSP CIEPŁOWODY 0 : 2 OSP MALINNIKI
      2 Rafał Chrost
         
OSP BYDGOSZCZ 1 : 8 OSP GˇSAWA
Tomasz Ejankowski 1   2 Piotr Cie¶lak
      2 Krzysztof Jackowiak
      2 Jakub Matuszak
      1 Łukasz Gwit
      1 Marek Gwit
MECZ O TRZECIE MIEJSCE
OSP CIEPŁOWODY 1 : 3 OSP BYDGOSZCZ
Przemysław Madej 1   2 Marcin Zużydło
      1 Tomasz Ejankowski
FINAŁ
OSP MALINNIKI 0 : 3 OSP GˇSAWA
      2 Krzysztof Jackowiak
      1 Marek Gwit
Adrian Bogacewicz ż      
KLASYFIKACJA STRZELCÓW
Bramki Imię i nazwisko Drużyna
14 Piotr Wi¶niewski OSP Ciepłowody
11 Rafał Chrost OSP Malinniki
10 Tomasz Ejankowski OSP Bydgoszcz
9 Mariusz My¶liński OSP Bydgoszcz
Grzegorz Tomaszczyk OSP Chajczyny
Marek Poznański OSP Wapno
8 Grzegorz Szwajkowski OSP Kowalew
7 Łukasz Patelczyk OSP Bolszewo
Tomasz Krawczykowski OSP Brochocin
6 Andrzej Jałowy OSP Chełmek
Patryk Olszewski OSP Przysiersk
Przemysław Dera OSP Wapno
5 Marcin Zużydło OSP Bydgoszcz
Łukasz Volkert OSP Chełmek
Piotr Cie¶lak OSP G±sawa
Marek Gwit OSP G±sawa
Jakub Matuszak OSP G±sawa
Maciej Wrzesiński OSP G±sawa
Adrian Bogacewicz OSP Malinniki
4 Józef Piechowski OSP Bydgoszcz
Grzegorz Hendzlik OSP Chełmek
Bartłomiej Waliczek OSP Chełmek
Przemysław Madej OSP Ciepłowody
Krzysztof Jackowiak OSP G±sawa
Radosław Mielcarek OSP Kowalew
Michał Potarzycki OSP Kowalew
Marcin Rozwadowski OSP Kowalew
3 Paweł Janiszewski OSP Brochocin
Marcin Banaszkiewicz OSP Cybinka
Mateusz Zaj±c OSP Cybinka
Łukasz Gwit OSP G±sawa
Jacek Krupiński OSP G±sawa
Rafał Pawluczuk OSP Malinniki
Marcin Blicharz OSP Rogale
Bartłomiej Rymarz OSP Rogale
Jarosław Kiełbasa OSP Skrzeszewy
Daniel Plewa OSP Skrzeszewy
Paweł Krajewski OSP Stok
2 Krzysztof Szczygieł OSP Bolszewo
Kamil Stolarski OSP Brochocin
Andrzej Kendziak OSP Chajczyny
Piotr Kopala OSP Chajczyny
Wojciech Smółka OSP Chełmek
Wojciech Jamborski OSP Ciepłowody
Dawid KaĽmierczak OSP Cybinka
Damian Malicz OSP Cybinka
Jacek Chumeńczuk OSP G±sawa
Przemysław Kara¶ OSP Kowalew
Aleksander Kozakiewicz OSP Malinniki
Marian Kasperski OSP Przysiersk
Damian Lonser OSP Przysiersk
Tomasz Wi¶niewski OSP Przysiersk
Marek Miętkiewicz OSP Skrzeszewy
Tomasz Wiliński OSP Skrzeszewy
Marcin Korzeb OSP Stok
Mariusz Korzeb OSP Stok
1 Paweł Bożeński OSP Bolszewo
Marcin Budzisz OSP Bolszewo
Sylwester Olbrych OSP Brochocin
Piotr Szczepanowski OSP Brochocin
Jarosław Kowalski OSP Bydgoszcz
Sławomir Węgrzynowski OSP Bydgoszcz
Sławomir Wrzosek OSP Bydgoszcz
Szymon Zawiszewski OSP Bydgoszcz
Robert Marynowski OSP Chajczyny
Tomasz Niedzielski OSP Chajczyny
Tomasz Gondzik OSP Chełmek
Marcin Kolasa OSP Ciepłowody
Radosław Sobczyk OSP Ciepłowody
Maciej Zaj±c OSP Ciepłowody
Karol Dworak OSP Cybinka
Karol Kondarewicz OSP Cybinka
Jacek Ciemny OSP G±sawa
Ryszard Krawczyk OSP Kowalew
Aleksander Mirończuk OSP Malinniki
Piotr Siemieniuk OSP Malinniki
Aleksander Stepaniuk OSP Malinniki
Szymon Harat OSP Por±bka
Jakub Kocemba OSP Por±bka
Paweł Walusiak OSP Por±bka
Dariusz Gerke OSP Przysiersk
Paweł Krzemkowski OSP Przysiersk
Bartłomiej Meger OSP Przysiersk
Adam Niemiec OSP Rogale
Jacek Grobelkiewicz OSP Skrzeszewy
Dominik Russek OSP Skrzeszewy
Adam Nerek OSP Stok
Marek Rzyznowski OSP Stok
Marcin Seidel OSP Wapno
SKŁADY DRUŻYN
OSP Bolszewo (województwo pomorskie):
Tomasz Klu¶, Wojciech Kuziel, Paweł Bożeński, Łukasz Patelczyk, Marcin Budzisz, Piotr Ruciński, Krzysztof Szczygieł, Dawid Bizewski, Marcin Klu¶
OSP Brochocin (województwo dolno¶l±skie):
Tomasz Stanowski, Piotr Szczepanowski, Kamil Stolarski, Sylwester Olbrych, Adrian Malik, Tomasz Krawczykowski, Paweł Janiszewski, Kamil Siejka, Damian Mazurek
OSP przy Tele-Fonika Kable S.A. Bydgoszcz (województwo kujawsko-pomorskie):
Artur Przybyliński, Arkadiusz Kukiełczyński, Jarosław Kowalski, Tomasz Ejankowski, Józef Piechowski, Sławomir Wrzosek, Sławomir Węgrzynowski, Marcin Zużydło, Szymon Zawiszewski, Mariusz My¶liński
OSP Chajczyny (województwo łódzkie):
Damian Wszelaki, Andrzej Kendziak, Mateusz Kendziak, Andrzej Lodczyk, Marcin Pawłoszek, Tomasz Niedzielski, Grzegorz Tomaszczyk, Piotr Kopala, Robert Marynowski
OSP Chełmek (województwo małopolskie):
Szymon Zamarlik, Grzegorz Hendzlik, Tomasz Gondzik, Marcin Kołaciak, Radosław G±ska, Bartłomiej Waliczek, Tomasz Gęboły¶, Wojciech Smółka, Łukasz Volkert, Andrzej Jałowy
OSP Ciepłowody (województwo dolno¶l±skie):
Ryszard Gerlach, Krzysztof Czachor, Maciej Zaj±c, Marcin Kolasa, Piotr Wi¶niewski, Przemysław Madej, Radosław Sobczyk, Jacek Bajborowski, Wojciech Jamborski, Kamil Zębała
OSP Cybinka (województwo lubuskie):
Krzysztof Patuszczyk, Dawid KaĽmierczak, Bartosz Niparko, Karol Kondarewicz, Karol Dworak, Andrzej KaĽmierczak, Marcin Banaszkiewicz, Damian Malicz, Marcin Łacny, Mateusz Zaj±c
OSP G±sawa (województwo kujawsko-pomorskie):
Krzysztof Modelski, Jacek Chumeńczuk, Marek Gwit, Łukasz Gwit, Michał Jarmołowicz, Jacek Krupiński, Jakub Matuszak, Piotr Cie¶lak, Maciej Wrzesiński, Krzysztof Jackowiak, Jacek Ciemny
OSP Kowalew (województwo wielkopolskie):
Wiesław Lewicki, Grzegorz Szwajkowski, Robert Białas, Piotr Przybylski, Przemysław Kara¶, Karol Gramala, Michał Potarzycki, Radosław Mielcarek, Ryszard Krawczyk, Marcin Rozwadowski, Paweł Gołdyn
OSP Malinniki (województwo podlaskie):
Piotr Ostaszewski, Rafał Chrost, Aleksander Stepaniuk, Piotr Siemieniuk, Grzegorz Siemieniuk, Aleksander Mirończuk, Aleksander Kozakiewicz, Rafał Pawluczuk, Adrian Bogacewicz, Mirosław Barszczewski
OSP Por±bka (województwo ¶l±skie):
Szymon Kastelik, Bartłomiej Ćwiertnia, Paweł Walusiak, Mateusz Ciołek, Gabriel Gnacy, Michał Iskierka, Michał Kruszecki, Jakub Kocemba, Szymon Harat
OSP Przysiersk (województwo kujawsko-pomorskie):
Rafał Żochowski, Dariusz Gerke, Przemysław Gerke, Paweł Krzemkowski, Tomasz Wi¶niewski, Marcin Kasperski, Damian Lonser, Marian Kasperski, Patryk Olszewski, Bartłomiej Meger
OSP Rogale (województwo lubelskie):
Przemysław Rymarz, Jacek Rymarz, Marcin Blicharz, Kamil Zyń, Adam Niemiec, Bartłomiej Rymarz, Tomasz Rymarz, Marcin Rębacz, Waldemar Bazan, Jarosław Skubis
OSP Skrzeszewy (województwo mazowieckie):
Adam Wypych, Bartłomiej ¦nieć, Jarosław Kiełbasa, Jacek Grobelkiewicz, Tomasz Wiliński, Dominik Russek, Marek Miętkiewicz, Daniel Plewa, Szymon Durmaj
OSP Stok (województwo mazowieckie):
Marek Krajewski, Adam PrzewoĽny, Robert Skoczeń, Paweł Krajewski, Adam Nerek, Mariusz Sikora, Marcin Korzeb, Mariusz Korzeb, Marek Rzyznowski, Łukasz Grabowski
OSP Wapno (województwo wielkopolskie):
Marcin Przybył, Przemysław Dera, Marek Poznański, Karol Seidel, Radosław Wojtkowiak, Norbert Adamczewski, Marcin Seidel, Mariusz Czerwiński, Jarosław Wiertel, Tomasz Witkowski
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Na skróty
Wyszukiwarka
Zegar
Go¶cimy
Statystyka
Go¶ci: 3329649
Elektroniczne
© 2014 Gmina G±sawa
Projekt: STARCZEWSKI Systemy Informatyczne